• Čarodějnice v Šiklandu
    Víkendový pobyt v Šiklandu s pálením čarodejnic
  • Firemní akce
    Strašidelná témata pro firemní akce
  • Noční prohlídka
    Unikátní noční prohlídka Draxmooru

Firemní akce 


 Firemní akce v Šiklandu mají dlouholetou tradici a mnoho variant. Témata programu akcí vhodně doplňuje strašidelný zámek Draxmoor. Rádi vám připravíme nabídku na vaše přání. 
Zde je malá ukázka služeb, po kliknutí na některou z nich se dostanete na domovskou stránku Šiklandu, kde najdete více informací. 

Teambuilding

Teambuilding

Netradiční atrakce a aktivity

Zažijete teambuildingové aktivity dle tématu akce a se stylovým průvodcem. Bavit se budete např.: u rýžování zlata, jízdy na koních nebo na el. býku, při jízdě v tanku a mnoho dalších aktivit. 

Program a zábava

Program a zábava

Denní i večerní program, scénky, přestřelky, taneční vystoupení, hudba i velkolepé koncerty a show. Ohňostrojné práce, pyrotechnické efekty a živá zvířata. Program v interiérech i exteriérech.

Ubytování

Hotelový resort Šikland

Moderní hotelový komplex s 87 převážně dvoulůžkovými pokoji a to přímo v areálu Šiklův mlýn.
Další možnosti ubytování jsou ve srubech, chatkách, mobilních domech i stanovém kempu. 

Catering

Gastronomie pro všechny typy akcí

Bohaté rauty, bankety, grilování, jednotná menu. Výběr coffe breaků i rychlého občerstvení i sladkostí. Vše připravujeme ve vlastním zázemí a přímo podle objednávky, zaručíme tak čerstvost a kvalitu. 

Firemní akce v Šiklandu

Služby v oblasti pořádání firemních akcí spočívají především v kompletním servisu, jednoduše zajistíme vše, co na akci potřebujete. Kapacita a zázemí areálu nabízí nespočet možností akcí, od malých školení, večírků až po velkolepá setkání firem a společností. Na základě vaší poptávky a našich dvacetiletých zkušeností, vám připravíme kompletní podrobný harmonogram akce, akci kompletně zajistíme, připravíme a vy už si přijedete jen užívat.

Konferenční prostory v hotelovém resortu Šikland, to je 5 konferenčních místností s kapacitami od 20 až po 100 osob. Další prostory jsou ve stylových budovách westernového městečka areálu a to až s kapacitou až 400 osob. Více informací. 

Podívejte se na reference zákazníků, kteří firemní akci absolvovali. Najdete je na našem webu, nebo například i na veřejné stránce firemních akcí na portálu Seznam.cz - zde.